Napiszcie do Waszych eurodeputowanych aby poparli w głosowaniu w Parlamencie Europejskim CAŁKOWITY ZAKAZ importu skór foczych na teren UE!

 Jak co roku, we wschodniej Kanadzie rozpoczyna się barbarzyńskie polowanie na focze szczenięta, z których 275 000 kilkutygodniowych foczek może zostać brutalnie zabitych, żywcem obdartych ze skóry lub pozostawiąnych konających samym sobie.

Niedawno prosiliśmy Was o wysyłanie maili do kanadyjskiego senatora chcącego zakazać polowań w celach komercyjnych w Kanadzie, jednocześnie chcemy Was prosić o zabranie głosu w sprawie importowania foczych futer do UE, jest to również bardzo ważne.

Tej wiosny jest szansa na historyczną zmianę, która pomoże zakazać importowania futer foczych szczeniąt do Unii Europejskiej.


Większość foczych skór jest eksportowana właśnie do UE, całkowity zakaz pozbawiłby ten niegodny XXI wieku proceder rynku zbytu.

Wraz z międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi apelujemy do Polaków,

jako Europejczycy i obywatele Unii Europejskiej, macie wpływ na tworzenie prawa. Napiszcie do Waszych eurodeputowanych aby poparli w głosowaniu w Parlamencie Europejskim CAŁKOWITY ZAKAZ importu skór foczych na teren UE!

 

Pokażcie Waszą solidarność z fokami, które nie zasługują na taki los!

 

List to polskich eurodeputowanych (w wersji angielskiej) znajdziecie tutaj:

 

http://e-activist.com/ea-campaign/clientcampaign.do?ea.client.id=105&ea.campaign.id=2662

 

Treść listu:

 

Jako Pani/Pana wyborca, oczekuję, że opowie się Pani/Pan za całkowitym i bezwarunkowym zakazem importu, eksportu oraz handlu produktami pochodzącym z polowań na foki.

 

Popieram całkowicie zakaz UE handlu produktami pochodzącymi z polowań na foki, który to proceder uważam za nieludzki. Jest to historyczna okazja, aby Parlament Europejski mógł ocalić focze szczenięta przed brutalną rzezią.