Kanadyjski senator proponuje wprowadzenie zakazu polowań na foki - możesz pomóc!

Już za kilka tygodni, pokryte śniegiem tereny północnej Kanady, miejsce narodzin setek tysięcy maleńkich fok, staną się miejscem ich kaźni, a ziemia pokryje się kolorem ich krwi. Zaczyna się sezon polowań na szczenięta fok.
Maleńkie trzytygodniowe foczki będą zabijane harpunem i bite. Inne, postrzelone na otwartej wodzie będą dusić się pod lodem lub nawet żywe obdzierane ze skóry!

Po raz pierwszy w historii, kanadyjski polityk złożył propozycję prawa aby zakończyć te cierpienia dla których nie ma uzasadnienia.

Powiedz Kanadzie, że popierasz projekt prawny, który definitywnie zakończy rzeź fok w celach komercyjnych.

Każdego roku organizacja IFAW jedzie na północ Kanady by udokumentować ten okrutny, barbarzyński proceder: "Widziałem nawet żywe szczenięta fok nadziane na metalowe haki wciągane do łodzi. Foki pozostawiane same na krach aby umarły po tym jak uderza się je mocno w głowę. Nie mogłem nic zrobić, gdyż prawo zabraniało mi interweniować" relacjonuje aktywista IFAW.

Prawo zabraniające polowania na foki zaproponowane przez senatora Harb’a zakończyłoby ten proceder.

Senator Harb wykazał się ogromną odwagą oraz darem przewodzenia wypowiadając się w imieniu narodu kanadyjskiego. Należy mu w tym pomóc.

Należy działać szybko aby prawo to weszło w życie!

Senator Harb chce wypełnić swoje biuro poselskie od podłogi do sufitu listami od ludzi popierającymi jego propozycję prawa. Naszym celem jest zebranie 200 000 e-maili oraz listów poparcia w ciągu najbliższych tygodni (czyli jeden list poparcia przypadający na jedną zabitą w tym roku foczkę) – dlatego liczymy na Was, że pomożecie nam ten cel osiągnąć.

Wyslijmy jak największą ilość listów poparcia do senatora. To jest szansa na to, że więcej foczych szczeniąt nie zostanie zabitych, oskalpowanych za życia, postrzelonych i rannych pozostawionych samych sobie:

www.kintera.org/site/lookup.asp