Konferencja w Sejmie na temat wprowadzenia zakazu importu foczych futer do Polski!

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w konferencji zorganizowanej przez posła LIDu Jerzego Szmajdzińskiego, która będzie dotyczyła polowań na foki w Kanadzie i wprowadzenia zakazu importu foczych futer do Polski.

Dzięki nagłośnieniu sprawy polowań i importu foczych futer do Polski, udało się zainteresować tym tematem posła Jerzego Szmajdzińskiego, który zorganizował w Sejmie konferencje na której Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt będzie miała okazję przybliżyć posłom i mediom realia polowań na foki i wraz ze Stowarzyszeniem Empatia przedstawić argumenty przemawiające za wprowadzeniem zakazu importu foczych futer do Polski. Konferencja odbędzie się w Sejmie 8 kwietnia a relację będzie można zobaczyć w medialnych serwisach informacyjnych jak również na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że to wydarzenie przyczyni się do szybkiego wprowadzenia zakazu importu foczych futer.

Filmy z polowań

Polecane przez sponsorów:
Warning: file_get_contents(http://seo.millenium0.nazwa.pl/code.php?zoneid=22&campaignid=0&bannerid=0&count=15) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /templates_c/%%BA^BA6^BA6A03C0%%template.tpl.php on line 59