Przekazanie petycji Vivy! z 70.000 podpisami w Sejmie RP

Miło nam poinformować, że w dniu głosowania w Europarlamencie nad wprowadzeniem zakazu importu produktów pochodzących z polowań na foki, przekazaliśmy petycje w tej samej sprawie do naszego polskiego Rządu. Spotkał się z nami Marszałek Sejmu oraz przewodnicząca sejmowego koła przyjaciół zwierząt Joanna Mucha.

Przekazaliśmy Marszałkowi argumenty przemawiające za wprowadzeniem zakazu importu foczych futer do Polski i znaczenie jakie miałby on na arenie zarówno europejskiej jak i światowej.

Dziękujemy wszystkim szkołom i aktywistom, którzy zaangażowali się w zbieranie podpisów, wszystkim osobom, które zgodziły się poprzeć nas w tej sprawie. Pozostaje nam czekać na decyzję parlamentu europejskiego i zależnie od niej zadecydujemy o dalszych losach i kształcie naszej kampanii.

 

 

 

 

Polecane przez sponsorów:
Warning: file_get_contents(http://seo.millenium0.nazwa.pl/code.php?zoneid=22&campaignid=0&bannerid=0&count=15) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /templates_c/%%BA^BA6^BA6A03C0%%template.tpl.php on line 59