Rząd Namibii oferuje sprzedaż fok przeznaczonych na rzeź

Francois Hugo, wraz z swoją organizacją Seal Alert-SA, od 10 lat próbuje przekonać rząd Namibii do zaprzestania polowań i zajęcia się ochroną ginącego gatunku fok Cape fur (informacje o jego organizacji Seal Alert-SA i fokach z Namibii znajdują się na stronach: http://sealalertsa.wordpress.com).
Kilka dni temu zaproponowano mu... wykupienie biznesu futrzarskiego, a co za tym idzie całkowitą jego likwidację w Namibii.

  Jeśli uda się uzbierać wystarczającą ilość pieniędzy i podpisać umowę z rządem Namibii, milion fok Cape fur zostanie ocalonych, a okrutna rzeź jaka ma miejsce w Namibii przejdzie do historii. Marzeniem Francois jest również zamienienie budynków należących do przemysłu futrzarskiego w muzeum poświęcone ochronie fok. Z swojej strony Francois oferuje pomoc rządowi Namibii w ochronie fok Cape fur i reintrodukcji fok na "foczej wyspie", na której foki z gatunku Cape fur  zupełnie wyginęły.

Francois Hugo zwraca się teraz z apelem do organizacji, firm, ludzi, którym zależy na losie fok, o pomoc w realizacji tego niesamowitego pomysłu.
Rząd Namibii chce, by Francois wykupił milion fok (Namibia posiada pozwolenie na zabicie miliona fok do roku 2019) i wycenił foki na 15$ za sztukę.
To duża suma do uzbierania jednak nie abstrakcyjna. Wystarczy, że znajdzie się tyle obrońców tych zwierząt, którzy wpłacą po 15$, ile jest fok do ocalenia! Zaraz po ogłoszeniu apelu zaczęły wpływac deklaracje od ludzi, którzy chcą pomóc ocalić foki i wielu z nich wpłaca więcej niż 15$.

Proszę roześlijcie ten apel jak najszybciej i jeżeli chcecie pomóc wpłacając 15$ natychmiast wyślijcie mail do Francois z krótką informacją; imię, nazwisko i kwota. Francois musi uzbierać deklaracje do 1 lipca, wiadomo, że przelewy będą szły znacznie dłużej dlatego Francois poprosił rząd Namibii o wstrzymanie polowań na czas negocjacji.


Maile proszę wysyłać na adres:
sasealion@wam.co.za
jako temat proszę wpisać: Seal Alert-SA

Dotacje proszę wpłacac:
BANK : ABSA
http://www.absa.co.za/absacoza/content.jsp?/Home/Business/Banking-with-Us/Western-Union

Address :
Delphi Arch Office Park
Raats Drive
Table View, 7439
South Africa

SEAL ALERT-SA
ACC : 911 2201 321
BRANCH CODE : 632 005
SWIFT CODE : ABSAZAJJ
SA NAT.CLEARING CODE
BIC: (SWIFT-CODE) ABSAZAJJ

Cape Fur Seals and Francois